Swedish Beauty sauļošanās losjoni – sajūtu piedzīvojums!

Jaunie losjoni rosina sajūtas. Izvēlies savu! 

Ar BLISSFUL losjonu vari palutināt gan ķermeni, gan dvēseli. Rozā lotusa un apelsīnu maisījums rada līdzsvara un laimes sajūtu. Dabīgie DHA bronzeri sniedz tumšu, dabīgu iedeguma toni.

ENERGIZING losjons palīdzēs rast iedvesmu. Losjons rada uzmundrinošu sajūtu ķermenim un prātam. Grepfrūtu un orhideju ekstrakti darbojas, lai radītu možu, atsvaidzinošu sajūtu. Ar ENERGIZING losjonu Tavs ķermenis izstaros vitalitāti un enerģiju! Tā sastāvā esošā 100% dabīgi iegūtā karamele, nodrošina tūlītēju iedeguma toni.

Ja vēlies apstāties ikdienas skrējienā un atpūsties no dienas spriedzes, izvēlies CALMING losjonu. Pateicoties tā sastāvā esošajiem vaniļas un kumelītes ekstraktiem, tas rada mieru un samazina stresu. Arī ikdienā, sauļojoties ar CALMING losjonu, var relaksēties un radīt sev tīkamu komforta zonu.

Jaunie losjoni pārsteidz mūsu emocijas un lutina ķermeni! Kā jau ierasts, SWEDISH BEAUTY kosmētikā tiek izmantotas tikai dabiskas sastāvdaļas. Visos losjonos ir iedeguma veicinātaji un vitamīnu kompleksi, kas rūpējas par iedeguma kvalitāti un palēnina ādas novecošanas procesus, saglabājot ādu maigu, gludu un zīdainu!

SWEDISH BEAUTY – ļaujies savām emocijām!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s