SAUĻOŠANĀS KOSMĒTIKA

SUNLOUNGE solāriju studijas piedāvā pasaulē pazīstamu ražotājfirmu produkciju: «Swedish Beauty», «Australian Gold» un «California Tan» . Šo firmu produkcija ir ļoti plaša un katram ļauj izvēlēties sev piemērotāko solārija sauļošanās līdzekli.

australian_gold_banner

Australian Gold kosmētikas formulu pamatā ir daba, lai veicinātu iespējami tumša iedeguma veidošanos un veselīgu ādas izskatu, lai iedegums, ko jūs iegūsiet, ir jūsu….. Dabiski! Australian Gold komanda ir pionieri labāko iedeguma un ādas kopšanas produktu formulēšanā un speciālu maisījumu sagatavošanā, lai iedeguma rezultāts ir tumšāks un ilgstoši noturīgs!

ag_banner_2016_all

Swedish Beauty zīmols ir radīts Zviedrijā un tā ideja ir balstīta uz dabīgām sastāvdaļām un vitamīnu bāzes veselīgai ādai. Swedish Beauty produkti apvieno visprestižākos ādu kopjošos kompleksus, mitrinātājus un uzlabotu bronzeru tehnoloģijas, piedāvājot augstākās klases produktus sauļošanās krēmu tirgū. Swedish Beauty atbilst pat visprasīgāko sauļošanās cienītāju vēlmēm un vajadzībām!

ct16_tekton_wb

Kāpēc jālieto iedeguma losjoni?

  • Jūs iedegsiet ātrāk
  • Jūs iegūsiet tumšāku iedegumu,
  • Jūsu iedegums saglabāsies ilgāk

Jums ir jāsagatavo āda, lai tā uzņemtu UV starus, tādejādi aizsargājot ādu sauļošanās procesa laikā un nodrošinot vislabāko iedeguma rezultātu. Āda UV gaismu uzņem labāk, ja tā ir kopta! Lai jūsu āda būtu veselīga, jums savs ķermenis jānodrošina ar veselīgiem produktiem gan iekšēji, gan ārēji. Atcerieties, ka sauļošanās kosmētika paaugstina iedeguma rezultātu sauļošanās seansa laikā līzd pat 30-40%, atkarībā no ādas tipa un ādas stāvokļa.

Vēlamais iedeguma tonis katram ir atšķirīgs, tādēļ kosmētikas izvēle ir ļoti individuāla – vienāds līdzeklis diviem dažādiem cilvēkiem var dot diezgan atšķirīgu iedegumu – brūnu, šokolādes krāsā, kakao ar pienu, bronzīgu – to nosaka ādas individuālās īpatnības. Arī dabiskajā saulē cilvēki nosauļojas atšķirīgi – viens ir iesarkani brūns, otrs – kā šokolāde, bet vēl kāds būs nosauļojies zeltaini brūns.

Jāņem vērā, ka katram ādas tipam atkarībā no iedeguma intensitātes jāizvēlas atbilstošs solārija kosmētikas līdzeklis. Mūsu studijas darbinieki prot izvērtēt klienta ādas tipu, lai varētu ieteikt, kādas pakāpes sauļošanās līdzeklis būtu nepieciešams.

Kāpēc mēs piedāvājam tik daudz dažādus krēmus, ar ko tie atšķiras, vai viens ir labāks par otru, vai lētāks nozīmē sliktāks, ja dārgāks, tātad labāks? Uz visiem šiem un daudziem citiem jautājumiem ikdienā atbild solāriju studijas administrators.

Svarīgi būtu izprast solārijā un saulē lietojamās kosmētikas atšķirības un īpatnības. Solārijā nedrīkst lietot krēmus, kas ir ar SPF filtriem, kas paredzēti lietošanai saulē, tātad ar noteiktu aizsardzību. Jo augstāks SPF filtrs, kas katram sauļošanās līdzeklim ir norādīts uz iepakojuma, jo tas labāk aizsargā no saules. Solārijam paredzēto sauļošanās kosmētiku nevajadzētu lietot saulē, jo tās sastāvā ir vielas, kas stimulē melanīna veidošanos, līdz ar to ilgstoši uzturoties saulē, var iegūt stiprus apdegumus.

Sauļošanās kosmētika ir dažāda un to var iedalīt 3 grupās: pirmajā ietilpst produkti, kas veidoti, lai stimulētu melanīna veidošanos virsādas slānī, otri ar paštonējošu efektu, trešie – ar sildošo efektu. Visi šie krēmi veicina ādas dabīgo pigmentācijas procesu, kas palīdz iedegt tik ātri, cik vien tas iespējams. Krēmu formulas satur barības vielas, mitrinātājus un aizsargājošas sastāvdaļas, kas mitrina un aizsargā ādu, veicinot maksimālu melanīna izstrādāšanos. Mīkstina un aizsargā ādu no grumbiņu veidošanās un pārmērīga UV starojuma, lai āda iegūtu skaistāku un veselīgāku izskatu. Kaņepju sēklu ekstrakts apgādā ādu ar svarīgām taukskābēm, brīnišķīgi mitrina ādu, palīdz ievadīt citas vērtīgas krēma aktīvās sastāvdaļas, nodrošina īpašu kopšanu un tumšu iedegumu. Antioksidanti samazina grumbiņu veidošanos, augu ekstrakti palīdz saglabāt mitruma līmeni ādā. Vitamīni nodrošina labāku ādas kopšanu, baro, mitrina, pasargā ādu. SpeciālaTanfresh satāvdaļa, kas likvidē pēcsauļošnās aromātu. Kompleks ar Lipocare, kas aizkavē ādas novecošanos.

Krēmus ar paštonējošo sastāvu šobrīd iecienījušas ne tikai sievietes, bet arī liela daļa vīriešu. SUNLOUNGE solāriju studijas piedāvā krēmus ar dabīgu tonējošo  vielu ekstraktu, kas satur botāniskās sastāvdaļas un nodrošina tūlītēju iedeguma efektu, kas saglabājas 1-2 dienas. Kā arī tiek piedāvāti krēmi ar tonējošo vielu kompleksu. Tās ir sastāvdaļas, kas balstītas uz DHA (pašiedeguma efekts) un rada papildus dabīgu iedeguma toni, kas ir pilnībā redzams 12-24 stundu laikā un saglabājas 4-7 dienas. Swedish Beauty, California Tan un Australian Gold piedāvājumā ir krēmi, kuros apvienotas abas šīs sastāvdaļas un veido divkāršas paštonējošas vielas, kas sniedz tūlītēju iedeguma efektu un saglabājas nedēļu.

Daudz jautājumu parasti ir par tā sauktajiem kņudinošajiem sauļošanās līdzekļiem (ar tingle efektu). Tie parasti ir trešās pakāpes līdzekļi. Uzklājot kņudinošos krēmus, to iedarbība, īpatnēja kņudēšana, ir jūtama uzreiz, tā turpinās visu sauļošanās laiku un pāriet drīz pēc tam, taču atsevišķos gadījumos turpinās vēl vairākas stundas (līdz pat 12 h) pēc uzklāšanas. Ir dažādas sildošā efekta pakāpes. Šie krēmi ādā var radīt apsārtumu un sārtus plankumus, kas būs kādu laiku labi pamanāmi. Tingle sauļošanās krēmus nav ieteicams lietot cilvēkiem ar gaišu, sausu, jutīgu, kā arī problemātisku ādu. Pirms izvēlaties krēmu ar sildošu efektu, vienmēr konsultējaties ar solāriju studijas administratoru.

Arī pēc sauļošanās seansa būtu ieteicams lietot speciālo kosmētiku. Tā palīdzēs saglabāt un nostiprināt iedegumu, turklāt āda tiek arī mitrināta. Atšķirībā no parastajiem mitrinošajiem krēmiem, pēc sauļošanās krēmi mitrina un baro ādu visas dienas garumā. Mitrinošie ekstrakti un augu sastāvdaļas saglabā, līdzsvaro un atjauno ādas mitruma līmeni. Vielas, kas aizkavē ādas novecošanos, izlīdzina grumbiņas. Barības vielas paildzina iedeguma noturīgumu. Ieteicams lietot katru dienu, lai uzlabotu ādas tvirtumu, tonizētu un piešķirtu ādai jauneklīgu mirdzumu, kā arī lietot pēc dušas, vannas un pēc sauļošanās seansa.

Lai noteiktu, kāds sauļošanās krēms vislabāk piemērots, solāriju studijas piedāvā krēmus 15 ml iepakojumos, ja esat pārliecināts par savu izvēli, izdevīgāk būtu iegādāties lielāka tilpuma krēmus. Maldīgs ir priekštats, ka 250ml un 400ml iepakojumi ir ļoti dārgi. Vienkārši var aprēķināt, cik izmaksā sauļošanās kosmētika vienai reizei. Rezultātā 15 ml iepakojums ir divas, dažkārt pat trīs reizes dārgāks , nekā 250ml vai lielāks iepakojums, atkarībā no izvēlētā produkta.