Par mums

Screen Shot 2016-08-25 at 8.44.14 PM

Lai veselīgi dzīvotu, vajadzīga saule Intuitīvi mēs visi zinām, ka saule ir ļoti svarīga mūsu veselībai. Medicīnā tiek runāts par saules gaismas biopozitīvajām īpašībām. Tā rūpējas par to, lai mēs justos labi, kā arī palīdz atvieglot dažādu vainu izpausmes un civilizācijas slimības. Lai varētu izmantot šīs biopozitīvās īpašības, saule mums jāizmanto saprātīgi. Pārāk nenoslogojiet Jūsu ādu. Ievērojiet ieteikumus par Jūsu ādas tipu un saņemiet solāriju studijas konsultāciju. 

SUNLOUNGE – labsajūtas studija  Īsta atpūta ir nepieciešama vairāk par perfektu iedegumu. Mūsu studijas komfortablā atmosfēra rosina Jūsu uzticību. Gaišajā, draudzīgajā vidē vienlaicīgi arī iegūt līdzsvaru. Profesionālā konsultācija liks Jums sajust – ka esat īstajā vietā! Perfektā higiēna un mūsu darbinieku kompetence  ir nozīmīgs faktors un vieglāk palīdz iegūt labsajūtu un pārliecību, ka SUNLOUNGE solāriji atbilst Jūsu individuālajām prasībām.

jaunako-tehnologiju-solariji

Profesionāla konsultācija Nekas nav svarīgāks par veselību, tāpēc solāriju studija Sunlounge lielu nozīmi piešķir  īpašām, profesionālām konsultācijām par sauļošanos. Mūsu darbinieki regulāri piedalās apmācībās un semināros. Mūsu studijā Jūs vispirms saņemsiet konsultāciju par savu ādas tipu un tam atbilstošām iekārtām, arī gadījumā, ja Jums nav ieteicams  sauļoties, piemēram, laikā, kad lietojat medikamentus, kas izmaina UV staru panesamību. Tikai izglītoti klienti ir apmierināti klienti! 

Pirmajā vietā: kvalitāte   Kvalitāte studijā Sunlounge ir kas vairāk nekā tikai labs sauļošanās rezultāts. Kvalitāte nozīmē arī perfektu higiēnu, profesionālu konsultāciju un jaunākās iekārtas. Mūsu sauļošanās iekārtas tiek pārbaudītas un apkoptas regulāri, lampas tiek mainītas īpaši savlaicīgi.  Kvalitāte ir svarīgākais, lai Jūs būtu apmierināti. Jūs varat uzticēties mūsu kvalitātei vienmēr.Personāls atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem! 

Perfekta kopšana = perfekts iedegums Sauļojoties, saule atņem ādai minerālvielas un vitamīnus. Ādas kopšana ir svarīga gan pirms, gan pēc sauļošanās. Pie mūsu partneriem Australien Gold, California Tan un Swedish Beauty Jūs atradīsiet katram ādas tipam un vajadzībām atbilstošos Pre-Sun kopšanas līdzekļus, kas iepriekš sniedz ādai mitrumu, un After-Sun produktus, kas pēc sauļošanās apgādā ādu ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī stimulē spēcīgāka iedeguma veidošanos. 

saule-labakai-dzivei-jpg

Higiēna – paaugstināta tīrība Tikai standartizēti tīrīšanas procesi un pārbaudīti produkti pārvērš tīrību higiēnā. SUNLOUNGE tie ir pašsaprotami – ne tikai solārijos, bet arī visā sauļošanās kabinetā sākot ar krēslu līdz paklājiņam. Ļoti svarīgi mums ir precīzi ievērot dezinfekcijas līdzekļa iedarbības laiku. Tas, ko Jūs ieraugāt, ir svaigums un tīrība, tas, ko mēs garantējam, – higiēna. Tas attiecas pat uz saules aizsargbrillēm, kas tiek dezinficētas pēc katras lietošanas reizes 

Īss atvaļinājums studijā Sunlounge Darbs, stress, satiksmes drūzma – un laiks aiztraucas vēja spārniem. Nekad agrāk atpūta mums visiem nav bijusi tik svarīga kā šobrīd! Reizēm nav nepieciešams garš, dārgs atvaļinājums, lai atbrīvotos no stresa. Atpūta ērtā solārijā atkal dod dzīvības spēkus un ļauj atpūsties. Sauļojoties vienkārši priecājieties par to… 

Saule sajūtām Wellness ir daudz lietots vārds un tas pilnībā atbilst SUNLOUNGE solārijiem – Jūs guļat siltā saulē, ļaujat tai iedarboties uz sevi – tas ir piedzīvojums. Nospiežot pogu, mūzikas sistēma ļaus Jums baudīt izsmalcinātu vai svinīgu mūziku. Iebūvētā klimata kontrole nodrošina, lai Jūsu galva vienmēr būtu vēsumā. Jūs varat izvēlēties dažādus aromātus, lai sajustu svaigu vai eksotisku atmosfēru, kamēr Jūsu ķermenis tiek ietīts atsvaidzinošā miglā. Tikai tagad kļūst skaidrs, kas patiesībā ir Wellness

15 minūtes Jums! Tieši tik daudz laika Jums vajadzīgs SUNLOUNGE, lai Jūs atkal justos moži un atpūtušies. To nosaka dažādi faktori. 15 minūtes saskaņā ar medicīnas atziņām ir labākais laika sprīdis, lai atpūstos no ikdienas stresa. Šajā laikā tiek gādāts par to, lai ar saules stariem ķermeni atbrīvotu no pārslodzes. Galu galā 15 minūtēs var iegūt perfektu sauļošanās rezultātu. Tātad – 15 optimālas minūtes!

salonu-bildes-2 salonu-bildes