SOLĀRIJI UN LAMPAS

Solāriju studija SUNLOUNGE rūpējas par savu klientu veselību un drošību. Šī iemesla dēļ visas solāriju iekārtas ir aprīkotas ar jaunā tipa lampām (0,3W/m2), kas atbilst Eiropas Savienības normām un Latvijas Republikas prasībām. Jaunā tipa lampas ir piemērotas visiem ādas tipiem un tām ir daudz pozitīvu īpašību –

  • Apmēram par 30 % garāks sauļošanās laiks, bet apdegšanas risks tiek samazināts līdz minimumam (piemēram, 15 minūšu vietā jāsauļojas 20 minūtes tajā pašā solārijā ar jaunā tipa lampām).
  • Iedeguma efekts veidojas 48 stundas pēc sauļošanās seansa, nekairinot ādu, uz saglabājas par 40 % ilgāk!
  • Jūsu iedeguma tonis būs tumšāks, noturīgāks un dabīgāks.
  • Pēc sauļošanās nebūs jūtama ozona smarža.

SUNLOUNGE – skaists iedegums un vesela āda!

solariji-kolaza

Labs zīmols

Solāriju studijas SUNLOUNGE piedāvā tikai Ergoline zīmola solāriju iekārtas. Ergoline ir viens no iecienītākajiem solāriju zīmoliem pasaulē ne tikai profesionāļu vidū, bet arī solāriju studiju apmeklētāju vidū! Solāriju studijās SUNLOUNGE pieejamas dažādas Ergoline solāriju iekārtas un katrs klients var izvēlēties sev atbilstošāko. Solāriji atšķiras gan ar savu dizainu, gan intensitāti, gan funkciju klāstu. Ir pieejami gan horizontālie, gan vertikālie, gan decolte solāriji.

eprestige990

Pārbaudīta drošība

Solāriju studijām SUNLOUNGE un Ergoline ir līdzīgi vērtību kritēriji – pirmajā vietā – klientu drošība un veselība! Ar Ergoline solāriju iekārtām varat būt droši, jo visiem solārijiem ir piešķirts TÜV sertifikāts ar drošības pārbaudes zīmi un likumā noteiktais CE atbilstības marķējums. Solārijiem izmantotie konstrukciju elementi tiek izvēlēti tikai no augstas klases materiāliem. Turklāt visi materiāli ir testēti, piemēram, uz UV stariem, tīrīšanas līdzekļiem un nekaitīgumu cilveka veselībai. Pirms Ergoline solāriju izsūta no rūpnīcas, tiem tiek veikti daudzi funkcionālie testi un pārbaudes.

ergoline-sunrise_1

Novatoriskas UV tehnoloģijas

Progresīvā UV sistēma garantē, lai Ergoline būtu vadošā loma pasaulē. Ergoline attīstības departaments izstrādā jaunas novatoriskas tehnoloģijas, lai Ergoline solārijos ievērojami uzlabotu iedeguma jaudu, enerģijas efektivitāti un lietošanas drošību.

ERGOLINE EXCELLENCE 800 TURBO POWER CLIMATRONIC FIERY RED SETILICH GE…FFNET

Ergoline solārijiem ir pirmklasīgs dizains, pateicoties skaidrām formām, izteiskmīgām virsmām un fascinējošiem gaismas efektiem! Viens no Ergoline zīmola galvenajiem pricipiem – attīstīt ergonomikas koncepciju īpašam sauļošanās komfortam: ergonomisks solārija pamatnes stikls ar integrētu pagalvi un regulējamiem kāju atbalstiem vienmērīga iedeguma iegūšanai. Solārija pamatnes forma sauļojoties nodrošina īpaši relaksējošu sajūtu.

Funkcija – Voice Guide

Sauļošanās tehnoloģijas kļūst arvien sarežģītākas. Lai solāriju vadību padarītu cik vien iespējams, vienkāršāku, Ergoline ir izstrādājis Voice Guide, kas patīkamā balsī izskaidro visas solārija funkcijas. Klienti saņem informāciju par katru konkrētajā brīdī notiekošo procesu. Nospiežot informācijas taustiņu, var iegūt papildus informāciju par sauļošanos un iedegumu.

Funkcija – Climatronic

Climatronic funkcija ir balstīta uz pārbaudītiem un drošiem principiem, ko automašīnu rūpniecībā izmanto jau daudzus gadus. Līdzīgi kā automašīnā, klients var uzstādīt temperatūru, ko klimata kontrole saglabās nemainīgu visā sauļošanās laikā. Vēlamo temperatūru var uzstādīt no 20°C līdz 30°C. Integrētais gaisa kondicionieris ne tikai atvēsina pamatni, bet arī gaisa plūsmu sauļošanās tunelī. Tādā veidā darbojas Climatronic funkcija ar nepārtraukti pielāgojamu divu-sistēmu ķermeņa ventilācijas programmu, lai nodrošinātu personalizētu solārija temperatūru.

Funkcija – Aqua Fresh un Aroma

Aqua Fresh un Aroma funkcija ļauj pārvērst vienkāršu sauļošanos solārijā par nelielu SPA procedūru, lai sauļošanās procesa laikā varat pilnībā atslābināties un atjaunot savus spēkus. Aqua Fresh ar regulāriem intervāliem izsmidzina esenci sīku pilieniņu veidā no atsevišķi aktivizējamām sprauslām solārija tuneļa galvgalī un ķermeņa zonā, lai sauļošanās seansam piešķirtu atsvaidzinošu sajūtu un piepilda solāriju ar patīkamu aromātu, lai Jūs varat sauļošanās seansa laikā pilnībā relaksēties.

Neck Tan & Shoulder Tan

Ja Jūs vēlaties iegūt vienmērīgu iedegumu, Ergoline lampas kakla un plecu sauļošanai palīdzēs Jums to iegūt. Lampas kakla sauļošanai ir integrētas pamatnes galvgalī, tādejādi tiek nodrošināts iedegums grūti nosauļojamā kakla zonā.

Mūzika katrā solārijā

Ar mūziku viss ir patīkamāks. Tāpēc Ergoline klientiem piedāvā audio iekārtu ar ideālu stereo skaņu. Visiem ar Stereo Sound aprīkotiem Ergoline solārijiem ir divi audio skaļruņi, kā arī kanālu izvēles slēdzis un skaļuma regulators. Pieslēguma ligzda ļauj klausīties mūziku ar radioaustiņām. Turklāt visi Ergoline solāriji ir iepriekš aprīkoti ar pieslēgumu studijas skaņas iekārtai.

Kontrolēta sauļošanās

Solāriju studijas SUNLOUNGE piedāvā arī īpašo solāriju SUN ANGEL. Šis solārijs nosaka jaunus standartus iedeguma tehnoloģiju pasaulē. Tas ir augsta līmeņa dizains un plašs komforta funkciju klāsts. SUN ANGEL pilnībā novērš apdeguma iespējas. Sensors kontrolē katru sauļošanās seansu individuāli. Solārijs SUN ANGEL izmanto sensora gūtos mērījumus, lai aprēķinātu Jūsu sauļošanās seansam nepieciešamo UV gaismas daudzumu, ko Jūsu āda var droši saņemt šajā dienā.