JAUNUMS – “Hot! with Bronzers”

Jaunums visiem Australian Gold sauļošanās krēma “Hot!” cienītājiem! “Hot!” ir populārs sauļošanās krēms, kas iemantojis klientu uzticību daudzu gadu garumā. Pirms dažiem gadiem Australian Gold piedāvāja jaunu “Hot!” krēma versiju – “Hot! Sport”

Šogad “Hot!” krēmu kolekciju papildina jauns krēms – “Hot! with Bronzers”. Tā sastāvā ir uzlabots Biosine Complex un tas papildināts ar bronzeru kompleksu.

Tagad “Hot!” krēmi pieejami jebkura klienta individuālajām prasībām.

Izvēlies savu “Hot!” – 

“Hot! Lotion” – maksimāla sauļošanās enerģija, kas apvienota ar dabīgām omega eļļām, augu ekstraktiem un bagātīgu alveju – nodrošina maksimālu ātru dabisko melanīna veidošanos Jūsu ādā. Jūs iegūsiet ātrāko iedegumu, kādu dabiski iespējams iegūt. Bagātīgs antioksidantu un vitamīnu avots, kas palīdz mitrināt, kopt un aizsargāt ādu, aizkavējot novecošanās pazīmju veidošanos!

“Hot! Sport” – krēms, kas īpaši piemērots aktīva dzīvesveida piekritējiem. Īpaši tumši bronzeri nodrošina tūlītēju bronzas toni un arī novēlota iedeguma rezultātu. DouSoothe sildošais un atvēsinošais komplekss  – silda un atvēsina, radot patīkamu relaksējošu sauļošanās pieredzi.

“Hot! with Bronzers” – jaunais 2017. gada krēms! Tumšs iedegums un mitrināta āda! Šis krēms ir veidots uz unikālās alvejas bāzes ActiveAloe – tas atjauno un mitrina ādu, padarot to mīkstu un maigu. Uzlaboti tumšie bronzeri nodrošina tūlītēju, vienmērīgu iedeguma toni, kamēr SkinDew bronzeru komplekss atjaunos dehidrētu ādu. uzlabotais Biosine Complex kops un mīkstinās ādu, padarot to zīdaini maigu, mirdzošu, koptu un veselīgu. Pateicoties FadeDefy tehnoloģijai iegūtais iedegums saglabasies dienām ilgi!

Līdz 05.02.2017. visās solāriju studijās SUNLOUNGE, uzrādot klienta karti – visiem “Hot!” sauļošanās krēmiem – 20 % atlaide!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s